Jestliže máte pomalý počítač, nebo se Vám zdá, že už není v takové kondici jako dříve a nechce se vám investovat peníze do nového, tento balíček služeb Vám s tím může pomoci. 

Do nedávné doby bylo při zpomalení počítače jedinou možnou a reálně znatelnou pomocí jeho celková reinstalace, nebo nákup nového.
Dnes už naštěstí máme možnost využití nové technologie za přijatelnou cenu. 

Obsah balíčku:

 Většina starších (cca 2-5 let) počítačů má ve své výbavě starou technologii trvalého uložení dat na tzv. “pevném disku” HDD. Tato technologie se v posledních letech posunula výrazně ku předu a přešla na nový typ SSD. Tento nový typ umožňuje přistupovat počítači k datům několikanásobně rychleji.  

Systém a programové vybavení počítače je třeba před výměnou disku přenést ze starého disku na nový. Klonování trvá z pravidla dvě až tři hodiny, dle množství dat. 

Kontrola a vyčištění systému od zbytečného reklamního softwaru. Kontrola antivirové ochrany a ochrany proti napadení systému, běžících služeb a programů na pozadí.

Ze starého pevného disku se vytvoří pomocí ochranného boxu externí disk, který můžete používat k zálohování svých dat. (Ochranný box je v ceně balíčku)

Vyčištění vnitřku počítače od prachu a nečistot. Čištění chladiče notebooku vysokotlakých sprejem. Toto čištění je důležité, protože nejčastější závady jsou způsobené zanešením chladící soustavy a následném přehřátí klíčových částí elektroniky.   

 CENA: 2850,- Kč

Uvedená částka obsahuje cenu nového disku SSD značky Kingston o velikosti 240 GB,-
V případě potřeby většího disku se výsledná cena upraví dle aktuální ceny disku. (např. 500 GB + 500 Kč)
Toto řešení nemá vliv na výkonnost počítače ve hrách.

Proč si zvolit toto řešení?

  • Minimální investice / znatelné a trvalé zrychlení
  • "V počítači" se pro Vás nic nezmění
  • Nikam nemusíte, stačí mě kontaktovat
  • Výsledek může být srovnatelný s nákupem nového PC