Reference stávajících zákazníků:

S Martinem Sabolem spolupracujeme od začátku naší advokátní činnosti.Všechny provozní IT záležitosti jsou řízeny zcela plynule, bez zatěžování našich advokátů a případné softwarové i hardwarové problémy byly dosud vždy vyřešeny rychle a profesionálně. Pan Sabol nám pomohl vystavět IT řešení na míru našim firemním požadavkům a toto řešení spravuje a inovuje v závislosti na technologickém vývoji a našich potřebách. ​
Martin Sabol nám již přes rok poskytuje kompletní správu a řízení IT. Oslovili jsme ho na doporučení ve chvíli, kdy jsme potřebovali pomoci s propojením systémů našich poboček. To, co bylo pro naše tehdejší IT dlouhodobým problémem, se mu podařilo během krátké doby vyřešit. Zároveň našel některé nedostatky a navrhl možnosti jejich odstranění. Oceňuji především spolehlivost a ochotu přinášet stále nové možnosti zlepšení.
Se službami Martina Sabola jsme byli velmi spokojeni. Oceňuji jeho vysoce profesionální chování, inovativní přístup k hledání řešení i schopnost vysvětlit odborný problém tak, aby mu porozuměl i laik. Mohu jedině doporučit.
Pan Sabol je časově flexibilní (když není možné sejít se osobně, pomůže i přes vzdálenou plochu, proto se mohu kdykoliv spolehnout, že nezůstanu na holičkách) a schopný poradit si s jakýmkoliv úkolem nebo potíží v oblasti hardwaru i softwaru. Na můj jakýkoliv dotaz vždy zná, nebo ve velmi krátkém časovém úseku zjistí odpověď. Doposud si poradil s každou záležitostí, kterou jsem potřebovala vyřešit a to je můj obor velice pestrý a někdy plný nástrah a zádrhelů. Pana Sabola mohu jedině doporučit, protože je spolehlivý, důvěryhodný, dokáže problém vysvětlit laicky a srozumitelně a dokáže si poradit opravdu v širokém poli oblasti IT.
Ter
Mddr. Tereza Masařová
Stomatolog
Dlouhodobá spolupráce při konzultacích, nasazování síťových prvků a řešení problematiky správy sítě. Mohu doporučit.
Onřej Sýkora
Jednatel - H2Onet

V případě, že se rozhodnete řešit svůj problém, nebo požadavek se mnou, neváhejte mě kontaktovat.