Máte zpomalený počítač, nebo nefunguje vůbec? Vypadává vám wifi ? Případně řešíte, jak nejlépe zálohovat svoje data ?
 

Podrobněji:

Nefunkční počítač / notebook

V případě, že vám počítač vůbec nefunguje, je třeba udělat diagnostiku. Mnohdy se stane, že jde o studený kontakt a postačí jenom znova zapojit komponenty. Případně je zničený zdroj, nebo nějaká jiná část. Nestává se, že by byl zničený kompletně celý počítač. Data se dají v 95% případů bez problémů zachránit.

Zpomalený počítač / notebook

Z 90 % jde o zastaralý hardware – není třeba hned kupovat nový notebook (PC). Ve většině případů postačí vyměnit harddisk, za nový typ (1500 Kč). Popřípadě přidat operační paměť (1000 Kč). Výměna harddisku s sebou nese i přenesení systému a dat (cca 2-3h práce). Při přenesení systému provádím i vyčištění systému od zbytečného „balastu“. 10% zpomalení způsobují problémy operačního systému a běžících služeb na pozadí.

Pomalý internet, načítaní stránek

Pokud máte pomalý internet, nebo se vám pomalu načítají stránky, je snadné zjistit, kde je problém. Od problémů s WIFI (v dnešní době má doma wifi skoro každý a velmi často se stává, že se signály překrývají od sousedů), po problémy s poskytovatelem. Pokud zjistím, že je problém u poskytovatele, zařídím s technickou podporou nápravu sám (nenechám se snadno odbýt a dokážu prokázat, že je problém u nich).

Návrh zálohování

Pokud máte mnoho fotek, filmů, nebo jakékoliv dokumenty, o které nechcete přijít, navrhnu vám zařízení pro jejich zálohu. Od jednoduchých externích disků, po síťová úložiště, která mají zdvojené uložení dat a možnost přístupu z internetu. Tato úložiště také dobře fungují jako osobní CLOUD systémy, na které můžete automaticky zálohovat fotky z mobilu apod.

Počítač se chová divně

V tomto případě se nejspíše jedná o vir.  Pokud tomu tak opravdu je, provádím ze zásady a zkušeností kompletní reinstalaci systému. (cca 2-3h práce)

Návrh a instalace periferních zařízení.

Tiskárny, webkamery, IP kamery apod.

Návrh a realizace kamerových systémů

Potřebujete-li zabezpečit svůj dům, navrhnu a zrealizuji vám jednoduché řešení kamerového systému.

Proč si vybrat mě?

Ještě váháte, nebo máte další otázky? Zavolejte mi, nebo napište vzkaz.
Než začnu pracovat, vše spolu domluvíme.